En Farklı Hediye Burada!
Arama

Hediye Fikirleri

Bedelli Askerlik

Yazan: MANYAKADAM Yorumlar: 0 Okunma: 378

Sitenin ismi MANYAKADAM olduğu için biraz farklı da olsa böyle bir konuyu ele alabileceğimi düşünüyorum. Bildiğiniz gibi site askerlik hizmetimden dolayı 21 gün kapalı kaldı. Ben de bu süre zarfında yaşadıklarımı anlatıp gidecek veya gitmeyi düşünen arkadaşlara yardımcı olmak istedim...

Kişiye Özel Hediye

Yazan: ManyakAdam Yorumlar: 0 Okunma: 526

Sevdiklerimize değer verdiğimizi göstermenin bir yolu da, onlara özel bir hediye vermektir. Belki de soyut bir kavramı somut bir varlığa dönüştürerek onu gözle görmek, elle dokunmak istiyoruz. Öyle büyük şeylere gerek yok; bazen ufacık bir hediye bile sevgimizi yansıtmak için yeterli...

En Son Trendler

Yazan: ManyakAdam Yorumlar: 0 Okunma: 256

HEDİYELİK EŞYA sektörü çok hızlı değişen bir sektör. Bu yıl çok popüler olan ürün ertesi yıl piyasadan kaldırılabiliyor. Sadece bazı klasik ürünler bu durumdan etkilenmiyor. Mesela bu yıl isim yazılı bileklikler, harf kolyeler, küpeler aniden tekrar moda oldu. Bir de böyle bir durum var; 5-6 yıl öncesinde trend olan ürünler yıllar sonra tekrar popüler olabiliyor. Tabi ki bunun en büyük nedeni tanınmış birinin o ürünü kullanması... Örnek: Bir dizi oyuncusu, rol aldığı dizide aksesuar olarak sıradan bir kolye takıyor; bir hafta sonra o kolye moda oluyor. Sonra karşılaşılan durum ''Ama ben de öyle durmuyor'' :) Tabi ki de durmayacak. Ben bu konulara biraz farklı yaklaşıyorum. Bence kişi ilk önce kendi tarzını yaratmalı... Birbirimizden çok farklı yüzlerce fiziksel özellerimiz var. Sarışın bir insanda gold rengi bir aksesuar çok uyumlu durur iken; esmer tenli bir insanda da gümüş rengi güzel duruyor. Benim düşüncem kendinize en çok yakıştırdığınız ürün trend olan üründür.

Hediye Fikirleri

Yazan: ManyakAdam Yorumlar: 0 Okunma: 269

Değer verdiğiniz kişiye bağlı olarak dünyanın en zor sorusu bu olabilir. Bir de hediye alacağınız kişi yeni tanıştığınız biri ise; durum işin içinden çıkılmaz hale gelebiliyor. Çünkü nelerden hoşlanır, neleri beğenir, nasıl bir karaktere sahiptir bilemiyorsunuz ve işiniz biraz şansa kalıyor. Böyle durumlarda kişiye özel hediyeleri düşünmek bence en mantıklı çıkış yolu; çünkü herkes kendine özel bir şey ister. Hatta bazıları işi daha da uç noktaya taşıyıp 'Sadece ben de olsun, başkasında olmasın' gibi yaklaşımlar içine girerler. Heey! Bu kadar bencil olmayın :) Sonuçta hepimiz ortak düşüncüleri ve duyguları olan canlılarız.

Hediye Çeki Nedir?

Yazan: ManyakAdam Yorumlar: 0 Okunma: 167

Hediye Çeki: Ne alacağınıza karar veremediğiniz anlarda yardımcı olacak en doğru uygulamadır. Hediye çeki göndererek; bu kararı sevdiklerinize bırakırsınız. Alışveriş tutarını belirledikten sonra iletişim bilgilerini verdiğiniz kişiye; seçtiğiniz bir konsepte bilgilendirme mesajı ve bütün ürünlerde geçerli olan bir kod gönderilir ve sevdikleriniz sadece bu kodu kullanarak istediği ürünü sipariş verebilir.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
MANYAKADAM
İnstagram Takip Pinterest Takip Facebook Takip

Tel: 0 (232) 415 36 82
Tel: 0 (232) 336 24 47

SSL Sertifikalı Güvenli Ödeme

payment-image
© Copyright - MANYAKADAM 2019-2020